W naszej ofercie znajdą Państwo kartonowe opakowania przystosowane do różnego rodzaju przesyłek. Dla większych przesyłek polecamy kartony klapowe, dla mniejszych zaś przygotowaliśmy kartony fasonowe jak również mniejsze kartony klapowe. Kartony wysyłkowe oferujemy w różnych rozmiarach i grubościach, które można dopasować nie tylko do wielkości przewożonych przedmiotów, ale również do ich wagi. Kartony do przesyłek kurierskich to produkty wysokiej jakości. Skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich złożenie nie stanowiło żadnego problemu. Dzięki naszym kartonom transportowane rzeczy dotrą do celu bez zniszczeń i zabrudzeń.

Idealne kartony do przesyłek kurierskich

kartony do wysyłki

Nasze kartony kurierskie do świetne rozwiązanie dla sklepów internetowych. Ich złożenie jest proste, szybkie i wygodne, co w branży e-commerce jest niezwykle ważne. Z powodzeniem zapakujesz do nich różnego rodzaju produkty takie jak:

  • odzież
  • obuwie
  • sprzęt elektroniczny
  • narzędzia
  • kosmetyki
  • biżuterię
  • książki
  • artykuły biurowe
  • zabawki
  • artykuły spożywcze

Oraz wiele innych rzeczy. Kartony klapowe są wygodne w przechowywaniu i nie zajmują zbyt wiele miejsca. W razie potrzeby można je szybko złożyć i skleić taśmą. Tabela rozmiarów umożliwia spakowanie również tych rzeczy, które wymagają większej przestrzeni. Kartony fasonowe posiadają klapki ze skrzydełkami, które pozwalają zamknąć opakowanie w kilka sekund bez zastosowania taśmy klejącej. Służą do pakowania małych produktów, perfekcyjnie zabezpieczają towar przed zniszczeniem. Znajdziesz u nas bogatą ofertę kartonów, które wesprą Twój biznes. Postaw na jakość, komfort i bezpieczeństwo!

Kartony nie tylko dla firm kurierskich!

W naszej ofercie posiadamy również kartony wysyłkowe pocztowe. Dzięki starannie przygotowanej ofercie mogą Państwo dopasować kartony zarówno pod usługi kurierskie, jak i te świadczone przez Pocztę Polską. Prezentowane kartony pocztowe tak jak kurierskie są równie wysokiej jakości i spełniają najwyższe standardy opakowań dla wysyłanych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Oferujemy kartony o różnej wielkości, nośności i o różnym przeznaczeniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni format kartonu dla Twojej przesyłki. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas produkty, które w pełni Cię usatysfakcjonują i będą skutecznym zabezpieczeniem dla wysyłanych przedmiotów.