Pudełka z nadrukiem

Nowoczesne firmy skrupulatnie przygotowują strategię marketingową. Dlaczego? Duża konkurencja mobilizuje do wykorzystywania nowych rozwiązań, również w aspekcie szeroko pojętej reklamy. Warto zatem sięgnąć po charakterystyczne dla danej marki motywy, np. logotyp, który zwiększa rozpoznawalność danej grupy towarów – w ten sposób produkty będą wyróżniały się pośród innych ofert proponowanych przez konkurencję.

Opakowania kartonowe z nadrukiem – skuteczne narzędzie marketingowe

W wielu sektorach przemysłu potrzebne są solidne i praktyczne opakowania, które będą chroniły produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, estetycznie zapakowane wyroby świadczą o profesjonalizmie i przekonują kolejnych zainteresowanych do zakupu. Warto wykorzystać tę funkcję marketingową i zaprojektować opakowania w taki sposób, aby były praktyczne i jednocześnie atrakcyjne dla oka. Projekty zapamiętane przez klientów będą budziły pozytywne skojarzenia związane z daną marką, co spowoduje chęć realizacji kolejnych zakupów. Dla samego przedsiębiorstwa jest to oczywiście doskonała inwestycja w reklamę o charakterze długofalowym.

Pudełka kartonowe z nadrukiem – rodzaje

Opakowania dopasowywane są do specyfiki branży i typu produktów. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które wpisują się w ekologiczne trendy, są projekty realizowane z trwałej tektury. Dużą popularnością cieszą się klapowe i fasonowe pudełka kartonowe z nadrukiem fleksograficznym, wykonywane w różnych rozmiarach i kształtach. Tego rodzaju opakowania są niezwykle funkcjonalne, co zdecydowanie usprawnia wiele prac związanych z logistyką i bezpośrednią obsługą klienta. Małe i duże opakowania tekturowe wykorzystywane są na co dzień w magazynowaniu towarów, niezbędne są również do realizacji wysyłek w sklepach internetowych. Pudełka z pełnym nadrukiem lite lub kaszerowane doskonale pozwolą wyeksponować produkt. Dzięki technologii offsetowej wydrukujemy projekt z doskonałą jakością, który przykuje uwagę klientów. Warto przy tym pamiętać, że oryginalnie wykonane pudełko z nadrukiem wpływa korzystnie na wizerunek marki, co w szerszym kontekście przekłada się bezpośrednio na satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe.

Opakowania kartonowe z nadrukiem wykonywane są na potrzeby branży spożywczej i gastronomicznej, odzieżowej, kosmetycznej i drogeryjnej. Co więcej, dysponowanie takimi opakowaniami nie wiąże się dużym wydatkiem, co dodatkowo skłania do wyboru ekologicznego rozwiązania. Personalizowane pudełka z logo nieocenione są w promowaniu nowych produktów w asortymencie, które dopiero podbijają rynek. Takie pudełka mogą stanowić atrakcyjny gadżet reklamowy, wykorzystywany również podczas eventów branżowych, np. na targach czy degustacjach.