Opakowania kaszerowane

Jako producent opakowań kaszerowanych wprowadzamy na rynek bogatą kolekcję pudełek, kartonów i innych specjalnych opakowań bazujących na solidnym materiale papierniczym. Opakowania tego typu są dobrą alternatywą dla klasycznych pudełek i kartonów z tektury litej czy falistej, gdyż mają dodatkowe walory wizualne oraz jakościowe. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu do ich produkcji procesu kaszerowania.

Czym jest kaszerowanie?

Kaszerowanie to proces polegający na łączeniu ze sobą różnych typów tektur (grubszej tektury falistej z cienkim papierem litym). Kaszerowanie jest procesem podobnym do laminowania, przy czym do oklejania zamiast folii z tworzywa sztucznego stosuje się papier. Kaszerowanie to metoda poligraficzna, stosowana do łączenia tektury litej, która jest zadrukowana w dowolny sposób nadrukiem offsetowym z tekturą falistą stanowiącą solidne podłoże dla opakowania. Opakowanie kaszerowane łączy najlepsze walory jakościowe druku z najwyższymi parametrami wytrzymałościowymi.

Różne rodzaje pudełek kaszerowanych

Opakowania kaszerowane z naszej oferty są bardzo różnorodne. To klient decyduje jaki wzór opakowania go interesuje. Tworzymy pudełka od prostych opakowań klapowych, fasonowych aż po dowolne formy pudełek wg katalogu FEFCO czy standów reklamowych. Opakowanie może być dostosowane w 100% do indywidualnych potrzeb klientów. Kaszerujemy zarówno z zewnętrznej strony opakowania, jak i od dwóch stron.

Dużym atutem naszych opakowań kaszerowanych są nie tylko walory wizualne i wysoka trwałość materiału, ale także przystosowanie do recyklingu i wielokrotnego użytku (pudełka spełniają wszystkie normy w zakresie ochrony środowiska).

Zastosowanie opakowań kaszerowanych

Nasze pudełka są oferowane zarówno klientom indywidualnym (np. jako rozwiązania na prezent), jak i też odbiorcom hurtowym z różnych sektorów. W szczególności są to rozwiązania popularne w takich obszarach działalności jak branża spożywcza, chemia gospodarcza, elektronika czy działalność wydawnicza. Wszystkie nasze opakowania mają dedykowaną wytrzymałość oraz odpowiednią jakość.