Opakowania tekturowe

Przygotowujesz paczkę do wysyłki? Szukasz pudełka do spakowania prezentu? Pudełka tekturowe do pakowania to uniwersalny i praktyczny sposób na przygotowanie bezpiecznej przesyłki.

Opakowania tekturowe – o czym musisz wiedzieć?

Prowadzisz swoją firmę, która zajmuje się wysyłką? Może robisz porządek w szafie i garażu i masz sporo rzeczy na sprzedaż? Szykujesz się do przeprowadzki? Tekturowe pudełka to najłatwiejszy i najtańszy sposób, aby w łatwy i bezpieczny sposób zabezpieczyć towar na czas wysyłki.

Wybór opakowania kartonowego, towaru do wysyłki to nie lada zagwozdka. Każdy z nas na co dzień kupuje bądź wysyła paczki za pośrednictwem kuriera czy poczty. Warto z rozmysłem podejść do tematu zabezpieczenia towaru na czas transportu. Paczka, zanim trafi do adresata, przechodzi długą drogę.

Szukasz uniwersalnych pudełek, które będą proste i praktyczne zarazem? Często wysyłasz w jednej paczce więcej przedmiotów? Opakowania tekturowe są dostępne w wielu wariantach i rozmiarach, z pewnością więc znajdziesz takie, których potrzebujesz.

Pudełka tekturowe do pakowania mają szerokie zastosowanie- można w nich wysłać prawie wszystko. Od lekkich, małych elektronicznych gadżetów po książki, kosmetyki czy ubrania. Możesz je również wykorzystać jako organizery w garażu czy szafie.

Duży karton możesz wykorzystać jako zbiorczy dla kilku mniejszych. W ten sposób dodatkowo zabezpieczysz towar na czas wysyłki oraz zachowasz porządek.

Pudełka tekturowe z nadrukiem

Tektura to materiał o wielu zaletach. Powstaje z makulatury poddanej recyklingowi, dzięki temu jest ekologicznym rozwiązaniem. Jest wyjątkowo lekka, a przy tym wytrzymała. Odporna jest również na niekorzystne warunki atmosferyczne, brud czy kurz. Kartonowe pudełka łączą więc w sobie troskę o ekologię, wysoką jakość materiału i niski koszt. To także produkt, który można łatwo spersonalizować, ozdabiając go nadrukiem.

Ten detal będzie estetyczną i ładną reklamą Twojej marki. Dzięki temu zabiegowi Twoja firma będzie rozpoznawalna i nie zginie w tłumie bezimiennych kartonów.

Opakowania tekturowe ze Śląska

Naszym głównym terenem działania jest Cieszyn- tutaj znajduje się siedziba firmy. Natomiast realizujemy wysyłkę na terenie całego kraju.

Produkcja opakowań to coś, na czym się znamy – masz produkt ?! My go zapakujemy !

Najwyższa jakość tektur w przystępnych cenach i duże zaplecze magazynowe to nasze główne zalety. Stale poszerzamy nasze portfolio, tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą opakowań i pudełek- masz swoje pomysły, wizje odnośnie do nadruku czy wymiarów? Każde nietypowe zamówienie traktujemy indywidualnie, a nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby finalny efekt Cię zadowolił.